Bieżące informacje

Policjant z Lubina stanął na podium

Data publikacji 11.12.2023

Dnia 9 grudnia 2023 roku w Jordanowie Śląskim odbyły się IX Mistrzostwa Dolnego Śląska Państwowej Sfery Budżetowej w Badmintonie pod patronatem IPA Wrocław-Poland, które reprezentowała Skarbnik Regionu Ewa Wycech. W tym roku po raz pierwszy w zawodach wzięli udział nie tylko przedstawiciele służb mundurowych, ale też pracownicy tzw. "budżetówki". Komendę Powiatową Policji w Lubinie reprezentował Sebastian Szelczyński, funkcjonariusz Wydziału Prewencji, który zajął zaszczytne 3 miejsce w kategorii gra pojedyncza mężczyzn OPEN. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i sportowych.

Zawodnicy walczyli w 5 kategoriach, rozegranych zostało ponad 80 meczów. Wśród graczy rozlosowane zostały cenne nagrody i na wszystkich czekał pyszny catering. Po kilku godzinach walki wyłoniono zwycięzców.